Exteriér

markyza_text-225x300Markýzy

zastínění balkonu či terasy je možná na první pohled jednoduchá záležitost. Ale aby bylo řešení elegantní a současně účinné a uživatelsky příjemné, je třeba se nad ním zamyslet. Můžeme Vám nabídnout řadu možností.

Markýzy základního provedení bez krytí látky s ovládáním klikou. Markýzy polokazetové  s ovládáním klikou i elektromotorem. Také nejvyšší řadu markýz s ochranným boxem na motor a dálkové ovládání.

Na přání je možno doplnit markýzu, větrnou a sluneční automatikou. Tyto elektronické bezpečnostní doplňky zvyšují uživatelský komfort, zajistí bezpečné stažení při nepřízni počasí a prodlužují životnost markýzy.

Připevnění markýzy je možné prakticky kamkoliv. Zespoda na horní balkon, na krovy střechy, čelně na fasádu i zateplenou pomocí speciálního kotvení značky FISCHER.

Důležitá je také volba markýzové látky. Od standardní impregnace, přes zlepšené samočistící povrchy až po zvýšenou odolnost proti dešti. Barevná škála markýzových látek je pestrá – jednobarevné, pruhované i s decentními vzory.

Montáže markýz provádíme po dohodě po celé České Republice, na Slovensku a máme za sebou i realizace ve Švýcarsku i Rakousku.

markyza_nahled

kridlo_05aNetopýří křídlo

Montuje se na budovu jako ochrana proti slunci i dešti. S hmotností pouhých ca 65kg patří belalatus mezi výjimečně lehké. Při zavírání se látka automaticky sbalí. Na každém z obou vnějších ramen je uchycen ozdobný zakončovaní plech, díky němuž belalatus v zavřeném stavu chrání sám sebe. Je rozčleněn do čtyř polí, díky čemuž působí velkoryse a robustně.

Standardní provedení

Tři stejnosměrné motory 24V s dálkovým ovládáním na zdvihání, naklápění, rozkládání, skládání a pootáčení. Barva ramen je povrchově upravena eloxací, díly z ušlechtilé oceli jsou ošetřeny elektroleštěním. Lehká, mimořádně kvalitní a odolná tkanina proti povětrnostním podmínkám (UV záření, nepromokavá, ochrana proti plísním). Barva je volitelná z naší standardní barevné škály.

Dostupné poloměry v rozmezí od 2 do 3,5 m jsou odstupňovány po 10 cm. Úhly rozevření 75°, 90°, 105°, 120°, 132°. Neskutečná plocha a variabilita!

Volitelná výbava

Ramena povrchově upravena práškováním v barvách škály RAL. Konzole nebo podpěry pro atypickou montáž. Sluneční i větrné čidlo. Speciální ochranný obal se zajištěním provětrávání v zimě při několikaměsíčním zavřeném stavu výrobku.

Comments are closed.