Dodání a montáž

Dodání a montáž

Dodání markýzy, zastínění pergoly, sítě proti hmyzu, žaluzie, rolety se řídí termínem sjednaným v objednávce.
Markýzy standardních barev a typů je možno dodat přibližně za dva týdny. Nestandardní barvy konstrukce a látek na markýzy prodlužují dodání někdy až na dvojnásobek času.
Plisované sítě proti hmyzu ve standardních barvách (bílá, hnědá, stříbrná, bronzová) je možno dodat do dvou týdnů. Barvy RAL a imitace dřeva do čtyř týdnů.
Zastínění pergoly ve standardních barvách je možné dodat do dvou až tří týdnů.
Speciální zastínění tzv. Netopýří křídlo – Radius – belalatus® four, je možné dodat do šesti týdnů.
Každý výrobek má svůj “prezentační set” (funkční vzorek, katalog, vzorkovník) se kterým jezdíme zdarma na zaměření přímo k Vám. Po posouzení situace Vám ihned nabídneme několik možných variant k vyřešení Vašich potřeb. Vysvětlíme Vám účinnost a funkci výrobku a z obsáhlých katalogů si vyberete jeho barvu i materál. Dále posoudíme montážní situaci a navrhneme a dohodneme se s Vámi na způsobu montáže.
Po podpisu objednávky a složení zálohy, se zahajuje výroba. Montáž odborně provedou naši technici v dohodnutém termínu. Slušné vystupování a úklid po montáži je samozřejmostí.
Startovacím bodem našich techniků je Praha nebo Uherské Hradiště. Akční rádius je celá ČR a SR.
Firma RASTR – na stínění mistr!
od r. 1992
ZÁRUKA 4 – 7 LET, pozáruční servis. V tomto oboru jsme už od roku 1992.
Dále:
Pro efektivní čistění interiérových horizontálních žaluzií speciálním nástavcem na vysavač, navštivte stránky www.prachosaj.cz.
V případě potřeby zastínění VENKOVNÍCH prostor, které není možné zastínit standardními řešeními, navštivte naši stránku produktu Netopýří křídlo – Radius – belalatus® four.