Opravy a záruka

Servis, údržba, opravy a záruka

SERVIS

Spočívá v kontrole funkčnosti výrobků. To znamená, že se kontrolují pohyblivé části a pevnost spojů a ukotvení. Podle potřeby se provede vyčištění a promazání. Jedná se o kontrolu, který si zručný uživatel provede většinou sám nebo kterou provádíme v rámci pozáručního servisu za poplatek.

ÚDRŽBA

Téměř všechny námi dodávané výrobky jsou BEZÚDRŽBOVÉ. Markýzy se nemusí nikde promazávat, stačí jednou až dvakrát do roka vyčistit od prachu pohyblivé části a okraje, kde se prach hromadí. Zastínění pergol jsou podobné výrobky jako markýzy, takže opět není třeba nic mazat, stačí běžná očista od prachu na jaře a na podzim. Plisované sítě proti hmyzu jsou nejvíce náchylné na zanesení nečistotami. Vysávejte je proto pravidelně co dva měsíce a budou Vám sloužit velmi dlouho.

ZÁRUKA

Záruka je na různé výrobky různá. Samozřejmě se nevztahuje na poškození uživatelem způsobené nesprávným používáním. Délka záruční doby je čtyři až sedm let. Podle toho o jaký výrobek se jedná. Např. na motory  a elektroniku je vždy záruka pět let a na vybrané typy markýz je záruka až sedm let !

OPRAVY

Oprava a seřízení veškeré stínícící techniky od jiných dodavatelů je možná. Na základě prvotní prohlídky stanovíme rozsah a cenu opravy. Po zajištění náhradních dílů bude provedena odborná oprava naším zkušeným technikem. Oprava je možná na všechny typy zastínění. Žaluzie, rolety, markýzy, plisé, pergoly, sítě proti hmyzu, látkové rolety, předokenní rolety, venkovní žaluzie. Provádíme opravy mechaniky i elektroniky.
Firma RASTR – na stínění mistr!
od r. 1992
Dále:
Pro efektivní čistění interiérových horizontálních žaluzií speciálním nástavcem na vysavač, navštivte stránky www.prachosaj.cz.
V případě potřeby zastínění VENKOVNÍCH prostor, které není možné zastínit standardními řešeními, navštivte naši stránku produktu Netopýří křídlo – Radius – belalatus® four.